İçeriğe geç

AnasayfaBlog

Fuar Katılım Takvimimizi Duyurmaktan Heyecanlıyız

Fuar Katılım Takvimimizi Duyurmaktan Heyecanlıyız

Geçtiğimiz yaklaşık 3 yıllık süreçte, pandemi koşulları sebebi ile pek çok sektör ve şirket gibi bizler de tüm iletişim süreçlerimizi dijital toplantılara taşımıştık. Ancak itiraf etmek gerekirse, fuar coşkusu içinde iş ortaklarımız ile bir araya gelmenin, karşılıklı paylaşımların, tanışmaların heyecanını özlemiştik. 😊

Ve 2022’nin son çeyreğine hızlı giriş yaparak, sektörün önde gelen fuarlarına katılmak üzere hazırlıklarımıza çoktan başladık. Aşağıda detaylarını paylaşacağımız fuarların ziyaretçisi ya da katılımcısı olacaksanız, ajandanıza bizi de not etmenizi dileriz. İşte sırası ile katılacağımız fuarlar;

FachPack | 27-29 Eylül 2022 | Nuremberg, Almanya

Avrupa’da sektörün ana etkinliklerinden biri olan ve 40 yılı aşkın süredir sektör profesyonellerini birleştiren, FachPack bu yıl 27-29 Eylül 2022 tarihlerinde, Nuremberg, Almanya’da gerçekleşiyor.

2 yıl aradan sonra yeniden düzenlenen, European trade fair for packaging, technology and processing fuarı FachPack, ambalaj sekötüründe faaliyet gösteren alanında büyük üreticiler ile tanışmanın yanı sıra trendler ve yenilikler ile ilgili geniş bilgi de alabileceğimiz sektörün önemli buluşmalarında biri olacak.

Packaging Fair | 12-15 Ekim | İstanbul, Türkiye

Bu yıl 27.kez düzenlenen ambalaj fuarı; Yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünleri, gıda işleme - ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; ambalaj sektörünün hizmet verdiği tüm endüstrilerden sektör profesyonellerinin yoğun ilgisi ile her yıl büyüyen, bölgesinin en çok tercih edilen ticari platformu olarak 12-15 Ekim 2022 tarihlerinde ambalaj endüstrisin tüm bileşenlerini İstanbul, Tüyap’ta yeniden bir araya getirecek.

GS Packaging olarak bizim de düzenli olarak katıldığımız fuarlardan biri olan Avrasya Ambalaj fuarında buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Restaurant & Take Away Inovation Expo | 19-20 Ekim | Londra, İngiltere

Mobil ödemelerden teslimata, sürdürülebilirlikten gıda israfına kadar, tüm restoran endüstrisini bir araya getiren Restaurant & Takeaway Innovation Expo’da biz de yerimizi alıyoruz. Üretim kapsamımızın önemli bir bölümünü içeren fast food ambalajlarındaki yenilikçi, çevreci ve marka ihtiyacına göre kolaylıkla kişiselleştirebildiğimiz çözümlerimizi anlatmak, yeme içme profesyonelleri ile tanışmak için heyecanlıyız.

Yeme-içme sektörünün tüm gereksinimlerini uçtan uca düşünerek, bir araya getirmeyi hedefleyen fuar’dan bizi standımızda ziyaret etmeden ayrılmayın.!

All4Pack | 21-24 Kasım | Paris, Fransa

Bu yıl “LEAD THE REVOLUTION” teması ile düzenlenen All4pack yeni lokasyonu ve yeni içeriği ile kendini yeniden konumlandırıyor. ALL4PACK Emballage Paris, sürdürülebilir ambalaj ve lojistik süreçleri için makinalar dahil tüm üretim hattını kapsayan sektördeki tüm oyuncuları bir araya getiren bir ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.

Biz de sürdürülebilir ambalaj üretimi konusundaki tüm çözümlerimiz, önerilerimiz ve üretim kapsamımız ile bu sene Paris’te All4Pack’deyiz.

Yıl sonuna kadar katılacağımız tüm fuarlar, stand no vb. gibi detaylar için takipte kalmanızı rica ediyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan fuar detaylarını paylaşarak, hatırlatacağız.

Eğer fuarlardan birini ziyaret edemeyecekseniz, fuar öncesi veya sonrası tüm sorularınızı bize iletebilir, bilgi alabilirsiniz. İletişim için info@gorselsanatlar.com.tr

Diğer Bloglar

Sertifikalarımız

GS Packaging müşterileri olarak her zaman çevre dostu çözümleri tercih etme seçeneğiniz vardır. Sertifikalı paketleme seçenekleri sunuyoruz ve müşterilerimizin paketleme gereksinimlerini marka değerleriyle uyumlu olacak şekilde optimize etmelerine yardımcı oluyoruz.

GS-Packaging-Logo

Görsel Sanatlar Ambalaj, 1977 yılında Mehmet Ulu tarafından kurulmuştur. O günden bu yana müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, en iyi yerli üretici olmak ve uluslararası pazarlardaki yerini sağlamlaştırmak her zaman ana hedefimiz olmuştur.

BİZE ULAŞIN

Merkez Ofis & Fabrika

Yüzyıl Mah. Mas-Sit. No:198 34218 Bağcılar/İstanbul

Eposta: info@gorselsanatlar.com.tr
Telefon: +90 (212) 629 00 58
Faks: +90 (212) 629 00 62

Almanya Ofis

Zur Alten Gesenkschmiede 4 D-42781 Haan
Tel :+49 (0) 2129 3790941
Cep :+49 (0) 170 2607271

ABD Ofis/Depo

3382 Commercial Avenue Northbrook IL 60062
Tel :+ 1 (872) 248 94 70
Cep :+ 1 (847) 284 52 92